Digitális távoktatás formájában folytatjuk a tanévet, ezért akik elvesztették MOZANAPLÓ belépési kódjukat, azt az osztályfőnöknek jelezzék, szükség lesz rá! A távoktatás bevezetésén folyamatosan dolgozunk, ezért mindenkitől türelmet kérünk. Felhívjuk a tanulók figyelmét, hogy rendszeresen Végezzék el a kiadott feladatokat, mert a későbbiekben számon fogjuk kérni.
KÉRÜNK MINDENKIT, HOGY VEGYE KOMOLYAN AZ OTTHONTANULÁST!

ÉTKEZTETÉS!
Az intézmény az iskolás és óvodáskorú gyermekek számára az étkeztetést igény alapján 2020. március 18-tól (szerda) továbbra is biztosítja. Amennyiben az étkezést gyermeke részére kéri, úgy szíveskedjen az iskola telefonszámán (0689/347-011) 2020. március 17. napján 10 Óráig jelezni. Az Otthon lévő általános iskolás és óvodás gyermekek étkezését éthordóval tudják megoldani, melynek biztosítása a szülő feladata. Az ebéd átvételét csere éthordóval kell megoldani. Kérjük a megfelelő higiénia szabályok betartását a kialakult helyzet miatt.

Marcaltőn a Fő tér 14. szám alatt (volt védőnői tanácsadó helyén) 12 órakor vehetik át az ebédet.
Ihászi gyerekeknek az önkormányzat kiszállítja az ebédet.
Malomsoki gyerekek az önkormányzat hivatalánál 12 Órakor vehetik át éthordóikat.
Egyházaskeszői gyerekek a Kinizsi u. 7. szám alatti konyhán vehetik át az ebédet 12
órakor.
Várkeszői gyerekeknek az önkormányzat kiszállítja az ebédet.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük