Az idei sportnap másként zajlott a koronavírus miatt, mint az elmúlt években.

Áhítat után gyülekeztünk és megbeszéltük, hogy mi fog történni ezen a napon. Elindultunk csoportosan a Rába-part felé a töltésen, közben nagyon szépen csicseregtek a madarak. Az egész út 6 km hosszú volt. Miközben sétáltunk a töltésen, olykor-olykor megálltunk és a tanár nénik megengedték, hogy lefussunk vagy guruljunk a töltés oldalon. Ez szuper élmény volt. A hosszú séta után megláttuk a várkeszői Rába-partot, nagyon boldogok voltunk, mert végre pihenhettünk. Kis pihenő után a fiúk fociztak, kosaraztak, ameddig a lányok beszélgettek és társasoztak. Osztályonként lementünk a partra kacsázni és kavicsot dobálni. Versenyeztünk, hogy ki tudja átdobni a túl oldalra a kavicsot. Szép napos idő volt szívünk szerint megfürödtünk volna a vízbe. De sajnos hamar eltelt az idő, és vissza kellett indulni az iskolába. Hazafelé az út rövidebbnek tűnt.

Nagyon elfáradtunk, másnap izomlázunk volt a sok séta miatt. Mi nagyon élveztük ezt a napot!
Reméljük, lesz még ilyen jövőre is, koronavírus nélkül.

6.osztályos tanulók beszámolója

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük